Pádýlko 2024 - Slavíme 10 let

8:40 - 8:45 zahájení, vysvětlení pravidel a systému turnaje
8:45 - 9:00 - rozlosování do týmů
9:00 - první zápasy
18:00 - předpokládaný čas vyhlášení vítězů a ukončení turnaje.

!!! SLAVÍME 10 LET !!!!

Kloboukový turnaj amatérských volejbalistů PÁDÝLKO je opět tady - UŽ PODESÁTÉ !!

Zástupci spolku UniSport zvou všechny příznivce volejbalu na jubilejní desátý ročník turnaje pod vysokou sítí, který se uskuteční v Uničově na antuce u kostela.

Losování týmů proběhne jako vždy až na místě a dle hesla "Dobrých lidí se vejde" se mohou přihlašovat všichni bez rozdílu věku, pohlaví, politické příslušnosti i náboženského vyznání:-)

Datum konání : 13. 7.2024

Místo konání: Antukové hřiště u kostela Uničov (u Medelské brány)

Startovné činí 200 Kč*

* v rámci startovného:

- 1ks poukaz na jídlo
- 1ks poukaz na nápoj (točené pivo/ točená grepovka)
- občerstvení během dne (fresh bar, ovoce, voda, kdo co napeče...)

Herní systém a pravidla budou upřesněna na místě podle počtu účastníků.
Pořadatelé si nárokují právo na změny turnaje dle aktuálních podmínek.

No co bysme vám povídali, je to podesáté a bude to zase žůžo. Letos dokonce dvojité žůžo. Volejbal, skvělá sportovní atmosféra, poznání nových kamarádů, krásné ceny pro vítěze, legendární UniSport pohár, s kterým se prostě chcete vyfotit, voňavé dobroty z udírny, na čepu chlazené pivo a GREPOVKA, něco tvrdšího pro fajnšmekry a určitě nějaké jubilejní překvapení - prostě tento den si musí užít každý.

Přijďte s námi oslavit naše první kulaté narozeniny, bude to stát za to.

I kdyby pršelo.

Těšíme se na vás.

Akce je oficiálně podporována náměstkem hejtmana Olomouckého kraje Mgr. Daliborem Horákem, který se zúčastní slavnostního ceremoniálu při vyhlašování výsledků.

Za UniSport se na Vás těší Mara a Šeňa